Pobierz bezpłatny rozdział
e-booka „Domy z klimatem”

Marzy Ci się uroczy domek na odludziu, w którym spędzisz czas z przyjaciółmi? A może mieszkasz w centrum miasta i najbardziej potrzebujesz kawałka zielonej trawy na wyłączność dla swoich dzieci? Pragniesz wakacyjnego albo chociaż weekendowego wypadu w miejsce, gdzie będziesz mógł się zaszyć z książką pod lasem albo zjeść śniadanie z widokiem na góry?

 

Ten e-book jest dla Ciebie! Znajdziesz w nim 100 wyjątkowych domów do wynajęcia na południu Polski. Wśród nich:
– stylowe wiejskie chaty, którym dano nowe życie,
– nowoczesne domy dla wielbicieli nietuzinkowego designu,
– proste domki wyposażone w najpotrzebniejsze rzeczy, ale ukryte daleko od cywilizacji.

Dla każdego „dom z klimatem” będzie oznaczał coś innego.
Na pewno znajdziesz tutaj coś dla siebie!

 

E-book ukaże się w lipcu, a już teraz w Twoje ręce oddaję krótką zajawkę, zawierającą 10 lokalizacji – nasz ukochany dom z okładki i domy w Bieszczadach.

Więcej o Domach z klimatem:

  • Najpierw pochłonęły mnie magiczne fotografie Przystanku Ropienka, które oglądałam na Instagramie, a później i samo miejsce, kiedy do niego dotarliśmy. Przystanek Ropienka to dwa domy, które leżą na ogromnej 2-hektarowej działce na pograniczu Gór Słonnych i Bieszczadów.

  • Bezpłatny rozdział e-booka "Domy z klimatem" już gotowy! Znajdziecie tu 10 klimatycznych lokalizacji – nasz ukochany dom z okładki i domy w Bieszczadach, m.in. te ze zdjęć poniżej.

  • Manichatki to kolejne miejsce, które odwiedziliśmy w ramach cyklu #domyzklimatem. Te urocze domki usadowione na wzgórzu położone są w miejscowości Ropki w zachodniej części Beskidu Niskiego.