Goya Boutique Resort – Ubud

Goya Boutique Resort – Ubud

Ubud to miasteczko położone w samym sercu Bali. To kulturalne centrum wyspy – tutaj mieszkają najsłynniejsi lokalni artyści, jest mnóstwo galerii, warsztatów i sklepów z rękodziełem. Jest tam też niezliczona ilość świątyń i kapliczek. Z innych popularnych atrakcji znajdziecie tam jeszcze Monkey Forest czyli zamknięty las pełen małp.

Szukając zakwaterowania można zwariować, bo najchętniej zamieszkałoby się w kilku miejscach podczas tego samego pobytu. A to dlatego, że otaczające Ubud malownicze pola ryżowe i majestatyczna dżungla w każdym miejscu tworzą niesamowity klimat. Znajdziecie tu homestaye położone pośrodku zielonych pól czy krętych uliczek miasteczka, a także luksusowe hotele z zapierającymi dech w piersiach widokami na bezkresną dżunglę.

My bardzo długo nie mogliśmy się zdecydować, w końcu wybór padł na Goya Boutique Resort i to był najpiękniejszy, jak dotąd, hotel w którym mieszkaliśmy. Wszystko tam było niesamowite – położenie, design, jedzenie, obsługa. Zamiast słów zamieszczam ogrom zdjęć, bardzo proszę! 🙂

 

Zobacz też:

Indonezja – plan podróży

 

Jeśli spodobał Ci się wpis i chcesz być na bieżąco – polub nas na Instagramie i Facebooku 🙂

No Comments

Post A Comment